Unknown

Kurs medycyny chińskiej w Szczecinie-rekrutacja

Szanowni Państwo.

Serdecznie zapraszamy na fakultatywny 4-letni kurs medycyny chińskiej obejmujący ponad 600 godzin nauczania, w pełni przygotowujący do samodzielnej pracy jako terapeuta medycyny chińskiej (chińskie ziołolecznictwo i akupunktura). 


Program kursu jest identyczny z fakultatywnymi kursami medycyny chińskiej doktora Tadeusza Błaszczyka, odbywającymi się aktualnie  w Warszawie i w Puławach. W prowadzeniu kursu wykorzystywane są materiały pochodzące z dzieł doktora - "Chińska Materia Medica", "Nowoczesna Akupunktura" i "Podstawy medycyny chińskiej". Kurs zawiera wszystkie niezbędne zakresy wiedzy z teorii TMCh, z chińskiej patologii narządów Zang Fu, z elementów chińskiej diagnostyki, techniki nakłuwania punktów akupunktury oraz z praktycznych ćwiczeń w leczeniu ziołami, integracyjną dietą chińską.

Kurs rozpoczyna się: Styczeń 2020.

Miejsce kursu: Szczecin ( dokładne miejsce będzie podane w późniejszym terminie) 

Kursy odbywają się w sobotę i w niedzielę od 10.00 do 18.00 
z częstotliwością co 7-8 tygodni wg wcześniej zaplanowanego grafiku.

Pierwszy zjazd  styczeń 2020 r.

Każdy kurs poświadczony będzie certyfikatem a u osób uprawnionych - wystawieniem faktury.
Po zakończeniu kursu odbędzie się egzamin pisemny i ustny. Po zdaniu egzaminu absolwent otrzyma dyplom terapeuty chińskiego (chińskiego zielarza i akupunkturzysty). W komisji egzaminacyjnej będzie również dr Tadeusz Błaszczyk. W miarę możliwości doktor poprowadzi od czasu do czasu kursy o charakterze sprawdzającym zdobytą wiedzę.


Kurs należy do ogólnego planu kształcenia medycyny chińskiej w Polsce i ma charakter fakultatywny.
Cena za pojedynczy kurs (zjazd) wynosi 800 zł z vat. W cenie kursu jest również skrypt.
Zgłoszenia i zapytania proszę kierować pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ,  tel.: +48 601260137
- Marek Szwalgun, dyplomowany terapeuta medycyny chińskiej

szwalgun

Kurs prowadzony jest przez Marka Szwalguna, absolwenta kursów fakultatywnych w Poznaniu i we Wrocławiu, dyplomowanego terapeutę medycyny chińskiej.

Nadzór naukowy i pedagogiczny nad kursem ma dr Tadeusz Błaszczyk, który będzie również przeprowadzał kursy sprawdzające stan zdobytej wiedzy. 

Organizator zastrzega prawo do zapraszania na poszczególne wykłady innych terapeutów TMCH