Wydawnictwa

W roku 2009 zakończę przygotowywanie do druku chińskiej Materia Medica („Leczę ziołami chińskimi”), zawierającą monografie chińskich i zachodnich roślin leczniczych, wybór klasycznych recept i przykłady zastosowania tych leków w medycynie zachodniej. Będzie to jedno z najbardziej obszernych i dokładnych dzieł tego rodzaju, jakie ukazały się dotąd w języku zachodnim (polskim).
Nieco później ukaże się podręcznik nowoczesnej akupunktury („Leczę akupunkturą”), który podobnie jak Materia Medica jest nieodzownym podręcznikiem do wykładów.

Ponieważ nie udało mi się dotąd znaleźć wydawnictwa, które podjęłoby się publikacji tych wszystkich tytułów, zdecydowałem się na założenie własnego wydawnictwa pod nazwą „ProHerba” i publikacji tych książek na własny koszt.

Już wkrótce ukaże się również podręcznik diagnostyki chińskiej. Brak tej umiejętności jest największą przeszkodą w bezbłędnym opanowaniu chińskiej sztuki leczenia. Sprzedaż tych podręczników odbywać się będzie przez internet. W ten sposób, polski student TMCh będzie miał do dyspozycji materiał edukacyjny obejmujący najważniejsze dziedziny medycyny chińskiej.